Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
Bike to work vēsture
Ar velo uz darbu. Jaunumi
Atbalstītāji Latvijā
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 1  2
Aicina 16. septembrī uz darbu doties ar velosipēdu
Eiropas Mobilitātes nedēļu atklās Ar velo uz darbu diena, kurā iedzīvotāji aicināti ikdienas gaitās doties ar velosipēdu, kā arī mudināt kolēģus, draugus un radus pārvietoties ar šo videi draudzīgo transporta veidu. Trešdien, 16. septembrī rīta agrumā uz Skolas ielas veloceļa pie Ģertrūdes ielas no pulksten 07.30 līdz 09.00 riteņbraucēji tiks lutināti ar našķiem, dzērieniem un īpašiem piedāvājumiem no pasākuma atbalstītājiem. Ikviens varēs piedalīties balvu izlozē un saņemt konsultāciju, kā arī palīdzību velosipēda apkopē. lasīt tālāk »
Pieaug ziemā uz darbu ar divriteni braucošo skaits
2015. gada 13. februārī oficiālajā "Bike To Work" dienā notika ikgadējā uz darbu ar divriteni braucošo Rīgas iedzīvotāju skaitīšana. Kā vēsta dati, ziemā ikdienas riteņbraucēju skaits pieaudzis par aptuveni 10%, salīdzinot ar 2014. gada ziemas skaitīšanas datiem. Savukārt attiecībā pret 2014. gada vasaras skaitīšanas datiem, ziemā no visiem ikdienas riteņbraucējiem turpina braukt 18%.
Pieaug ziemā uz darbu ar divriteni braucošo skaits
Latvijas Riteņbraucēju apvienība 2015. gada oficiālajā "Bike To Work" dienā rīkoja ikgadējo uz darbu ar divriteni braucošo Rīgas iedzīvotāju skaitīšanu. Kā vēsta dati, ziemā ikdienas riteņbraucēju skaits pieaudzis par aptuveni 10%, salīdzinot ar 2014. gada ziemas skaitīšanas datiem. Savukārt attiecībā pret 2014. gada vasaras skaitīšanas datiem, ziemā no visiem ikdienas riteņbraucējiem turpina braukt 18%.
Skaitīsim riteņbraucējus 13. februārī - Ziemā ar velo uz darbu dienā
13. februāris šogad izsludināts par ziemā ar velo uz darbu braukšanas dienu. Ikviens var iesaistīties šajā pasākumā, piesakoties interneta lapā http://winterbiketoworkday.org/. Par godu šai akcijai Latvijas Riteņbraucēju apvienība tieši šajā dienā rīko ikgadējo ziemā ar divriteni uz darbu braucošo skaitīšanu.
Vanšu tilts joprojām līderis riteņbraucēju skaita ziņā
2014. gada 19.septembrī, Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros, Latvijas Riteņbraucēju apvienība organizēja ikgadējo velosipēdistu skaitīšanu uz Rīgas tiltiem un pārvadiem. Papildus jau ierastajām vietām, braucēju skaits pirmo reizi tika fiksēts arī Brasā. Kopā iepriekš minētajās vietās laikā no 8 līdz 9 rītā tika saskaitīti 1632 braucēji.
Uzņēmēji iedrošinās braucienam uz darbu
Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros no 15. - 19. septembrim Latvijas Riteņbraucēju apvienība sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu organizē kampaņu Bike to Work, kuras laikā vairāki Latvijas zināmākie uzņēmēji iepriecinās riteņbraucēju, dāvājot ko sirdij tīkamu. Aktivitāšu norisei izvēlētas trīs vietas, kur pēc pēdējo velosipēdistu skaitīšanu datiem konstatēts vislielākais minēju skaits – uz Vanšu tilta, VEF tilta, kā arī Skolas un Lāčplēša ielu krustojumā.
 
1  2
 »
Top.LV