Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
Foto un video
Velo padomi
Velo padomi (angļu valodā)
Velo tehnoloģijas
Velo joki
Velo satiksme
Velo dizains
Velo pasākumi
Velo kultūra
Velo sports un piedzīvojumi
Riteņbraucēju apvienībā
TEDx par velo
Velo drošība
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 Velokurjers Aldis piedalās Eirovīzijas Starptautiskā konkursa Latvijas vizītkartes filmēšanā

Ziņa publicēta: 11.03.2015 16:39

Aizvadītajā nedēļā Rīgā ieradās Eirovīzijas Starptautiskā konkursa filmēšanas grupa no Austrijas, lai sagatavotu Latvijas vizītkarti, kuru rādīs pirms konkursa dziesmas izpildes. Latviju šogad konkursā pārstāvēs jaunā un talantīgā dziedātāja Aminata ar dziesmu “Love Injected”.

Šogad konkursa organizatori visām valstīm noteica vienotu vizītkaršu sižetu – pastnieks ar auto konkursa dalībniekiem piegādā sūtījumu no Austrijas draugiem.

Eirovīzijas projektu vadītājas Latvijā Zitas Kaminskas vēlme bija atrast, ko īpašu un atšķirīgu, lai Latvija izceltos starp pārējām dalībvalstīm. Sākot ar Aminatas mājvietas durvju izvēli, kurām bija jāpārada Latvijas arhitektūra, un beidzot ar īpašāku sūtījuma piegādes veidu. Rīga spēj pārsteigt ar Jūgendstila vai koka arhitektūru, tāpēc kā Aminatas mājvieta tika izvēlēts mājīgs koka namiņš Ķīpsalā. Savukārt, zinot, ka Latvijā ir populāri velokurjeri, sūtījuma piegādei pasta mašīnas vietā tika ieteikts velokurjers. Šo koncepcijas attīstību šā gada konkursa organizatori apstiprināja un, kā atzinuši Austrijas filmēšanas grupa, uz šo brīdi Latvija ir vienīgā, kas valsts vizītkartē sūtījumu dalībniekiem piegādā ar velo transportu.

“Esam priecīgi, ka šī video vizītkarte Latviju pasaulē parādīs arī kā videi draudzīga dzīvesveida un uzņēmējdarbības atbalstītāju. To lieliski parāda gan filmēšanai izvēlētā koka arhitektūras vide Ķīpsalā, gan sūtījumu piegāde ar videi draudzīgo velo transportu” atzīst “Latvijas Riteņbraucēju apvienības” valdes loceklis Oļegs Stoļarovs.

“Latvijas Riteņbraucēju apvienība” pateicas Eirovīzijas projekta vadītājai Zitai Kaminskai par apvienības biedra SIA "Velokurjers" darbinieka Alda Āboliņa uzaicināšanu piedalīties Latvijas vizītkartes filmēšanā.

Patika? Lasi arī tupmāk, atzīmē
DSC_1274.jpg
DSC_1267.jpg
DSC_1268.jpg
DSC_1263.jpg
DSC_1280.jpg
   
Tavs komentārs:
Vārds, Uzvārds:*
e-pasts:* (netiek publicēts)
Aprēķiniet: 13 + 3 =
 »
Top.LV