Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
Foto un video
Velo padomi
Velo padomi (angļu valodā)
Velo tehnoloģijas
Velo joki
Velo satiksme
Velo dizains
Velo pasākumi
Velo kultūra
Velo sports un piedzīvojumi
Riteņbraucēju apvienībā
TEDx par velo
Velo drošība
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 Video atskats. RED BULL TRU FIX

Ziņa publicēta: 30.05.2012 20:04
Aizraujošās sacensībās 26. maija saulainajā dienā Kronvalda parkā 70 fiksīšu konkurencē visātrākais un meistarīgākais izrādījās Jānis Slics. Viņa starta numurs 70 norāda to, ka reģistrējās viņš kā pēdējais, turklāt ar aizlienētu riteni, taču talants darīja savu un viņš savā īpašumā ieguva Miit gatavoto dzelteno fiksīša rāmi, lai uzbūvētu savu pirmo fiksētā pārnesuma velosipēdu.

Zilais rāmis arī atrada savus īpašnieku pie otrās vietas ieguvēja Grega Falski no Lielbritānijas, kas aktīvi piedalās dažādos fiksīšu pasākumos, izdod savu fiksīšu žurnālu “Stoked on Fixed bikes” un bija stāvā sajūsmā gan par pasākumu, gan Rīgu. Sarkanais jeb trešās vietas rāmis turpmāk atradīsies Reiņa Simanovska garāžā.

“No rīta ierados tik vēlu, jo man patīk pagulēt, bet talants laikam darīja savu. Ar fiksīti braucu kādu gadu, bet bērnībā gan trenējos [riteņbraukšanā.] Darbs tāds, ka ikdienā braucu ar mašīnu, man pat nav sava riteņa, bet tagad uzvarēju un ieguvu rāmi, noteikti uzbūvēšu savu pirmo fiksīti,” noguris, bet apmierināts bija Jānis.

Četru drosmīgo dāmu konkurencē prasmīgākā bija Linda Jakubone, kam sekoja Marika Arro un viņai aiz muguras pedalus mina Sintija Ernštreite. Ceturtajā vietā ierindojās Vita Miļūna. Dāmas saņēma īpašās balvas no pasākuma atbalstītājiem Burusports, Gandrs un Bang Bang.

Pasākuma idejas autors Toms Alsbergs ar kolēģiem no Tru Fix Kru pēc sacensību beigām bija vienkārši laimīgi, ka izdevies sasniegt un pārsniegt cerēto. “Viss tiešām izdevās lieliski! Es pat necerēju, ka būs TIK labi. Vakar trasi būvēja un krāsoja kādi 40 cilvēki līdz pieciem rītā un šodien bija tāds prieks par visiem, kas atbrauca to izbaudīt. Liels prieks arī par ārzemju draugiem un paldies visiem, visiem,” aizkustināts bija Toms un noteikti gatavs ar Red Bull arī nākotnē pārsteigt fiksīšu braucējus ar jaunām idejām, bet tuvākās nākotnes plāni ir piedalīties sacensībās pašam. Protams, Red Bull Mini Drome, kas jau 17. jūnijā notiks Skotijas galvaspilsētā Edinburgā.

Skaties arī te: http://www.redbull.lv/cs/Satellite/lv_LV/Video/Truly-fixed-action-of-Red-Bull-Tru-Fix--021243215265949

Patika? Lasi arī tupmāk, atzīmē
Tavs komentārs:
Vārds, Uzvārds:*
e-pasts:* (netiek publicēts)
Aprēķiniet: 10 + 1 =
 »
Top.LV