Par projektu|Preses relīzēm|Reklāmas iespējas
Seko mums:
 Meklēšana:
 

Aktuālā aptauja
Kurās Rīgas centra ielās vajag velojoslu?
Brīvības
Čaka/Marijas
Valdemāra
Elizabetes
Lāčplēša
Stabu
Visās minētajās
Nevienā
Cits variants (ierakstiet komentārā)
 
(varat balsot reizi dienā)
aptaujas rezultāti »
iesaka veloriga.lv


Kā pareizi pieslēgt velosipēdu. Statīvu veidi un video!
Saulkrastu velosipēdu muzejsVelosipēdu muzejs Krievijā!

 
 Kā Nīderlande kļuva par velo lielvalsti
Nīderlandē šobrīd velosipēdu ir vairāk nekā iedzīvotāju, turklāt, tā ir arī ir drošākā valsts pasaulē, kurā pārvietoties ar velosipēdu. Tas viss pateicoties sakārtotajai velo infrastruktūrai. Bet holandiešiem tas viss nav nācis tik viegli kā izskatās un velo celiņi ne vienmēr ir rotājuši Nīderlandes ielas, stāsta Laura Salnais. lasīt tālāk »
“Kubs”, kas…ripo
Velosipēdu eksperta, konstruktora un izmēģinātāja Bruno Šulca stāsts par pieredzēto "Cube" velosipēdu ražotnē Valdershofā.
Koplietošanas velosipēdu vēsture sniedzas desmitgadēs
Ar pirmajiem centieniem jau sešdesmitajos, publiskie velosipēdi pilsētās sākuši iedzīvoties tikai pirms pāris gadiem, tomēr šīs sfēras straujā attīstība liecina, ka nākotnē ar tiem varēsim sastapties arvien biežāk. Velo vēstures pētnieka Artūra Ādamsona rakstā apskatīti pirmie un nozīmīgākie pavērsieni, kas aizsāka velosipēdu koplietošanu, ar mērķi nodrošināt bezmaksas vai cenas ziņā pieejamus velosipēdus īsiem pārbraucieniem pilsētvidē.
Saliekamo velosipēdu leģendas pārdzimšana
Ar Dahon izkārtnes nomaiņu pret Tern pie velosipēdu veikala Kalēju ielā 48, Vecrīgā arī līdz Latvijai nonākušas pasaules vadošās saliekamo divriteņu kompānijas ģimenes strīda sekas. Tern velosipēdu pārstāvis Latvijā un visā Baltijā Gints Skudriņš pārliecināts, ka pircēji būs tikai ieguvēji, jo Tern dzimis kā Dahon nākamā paaudze.
Izstāde Rīgas Motormuzejā - "Velosipēdu vasara"
2012.gada 7.jūnijā, pulksten 14:00, Rīgas Motormuzejā tiks atklāta izstāde „Velosipēdu vasara”, kurā būs aplūkojami gan vizuāli, gan tehniski savdabīgi velosipēdi, kas izgatavoti sākot no 19.gadsimta beigām līdz pat mūsdienām.
Atrod Latgalē kaltu augstratu
Žurnāla Ilustrētā Pasaules Vēsture 2012. gada februāra numurā lasāms Ilzes Grīnumas raksts par Saulkrastu Velosipēdu muzeja jauno eksponātu - 19.gadsimta beigās Latgalē izgatavotu augstratu. Lauku smēdē kaltā velosipēda konstrukcija ir īsts meistarstiķis ar vairākiem tik asprātīgiem risinājumiem, kādi nav sastopami tālaika fabrikā ražotam divritenim.
 
 »
Top.LV